Kodėl mes?

NES ČIA RUOŠIAMI PROFESIONALAI!

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras teikia aukštos kokybės praktinį mokymą moderniose centro laboratorijose. Praktinio mokymo bazė profesinio mokymo sistemoje – viena svarbiausių. Sektoriniuose praktinio mokymo centruose vykdomas pirminis ir tęstinis profesinis mokymas, perkvalifikavimas. Užimtumo tarnyba drąsiai siunčia darbo neturinčius asmenis įgyti populiarių profesijų.

Čia įgytas žinias bei praktinius įgūdžius panaudosite savo darbe, nes tik mūsų mokymo centro paruošti specialistai lengvai integruojasi darbo rinkoje!
Mokymo kokybei aukštus standartus suteikia mokyklos pedagogai – ekspertai, kurie savo žiniomis ir patirtimi atvers duris į Jūsų sėkmingą ateities karjerą. Mokymo centro siūlomos specialybės – patrauklios ir aktualios.

Socialinės garantijos: stipendija (atvykę su Užimtumo tarnybos siuntimu), bendrabutis, internetas.

Siūlome tau daugiau nei profesiją

MOKYMO BAZĖ

Naujos, moderniai įrengtos laboratorijos ir sektoriniai praktinio mokymo centrai aprūpinti profesionalia įranga, leidžia mokytis ir taikyti naujas gamybines technologijas.

GALIMYBĖ DIRBTI IR MOKYTIS

Besimokantiems taikomos lanksčios mokymosi formos, sudaroma galimybė derinti darbą su mokymusi. Mokiniams, kurie įsidarbina ar jau dirba pagal specialybę suteikiama galimybė mokytis pameistrystės būdu.

RENOVUOTAS BENDRABUTIS

Renovuotas bendrabutis bei atnaujinti kambariai. Gyvenama po vieną arba po du kambariuose. Šiuolaikinė, nauja buitinė technika, internetas.

PRAKTIKA DIDŽIAUSIOSE LIETUVOS ĮMONĖSE

Bendradarbiaujame su Lietuvos įmonėmis, kuriose po praktikos, mokiniai dažnai pakviečiami įsidarbinti.

Modernios mokymo bazės